Nawigacja

Piątek 26.06.2026

Dziennik elektroniczny

Odwiedź nas na Facebooku

Przekaż 1,5% podatku na pomoc szkole

         
            KRS 0000121592

Rozkład jazdy autobusów szkolnych

Informacje dla rodziców

Opłata za obiady /kl. I-VIII/:  

W tytule proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę do której uczęszcza.
Wszystkie sprawy dotyczące posiłków (wypisanie, zapisanie, odliczenia za nieobecność powyżej 3 dni) należy zgłaszać bezpośrednio pod nr 696-301-906 (p. Edyta Sudoł)

OPŁATA ZA POSIŁKI

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym, ul. Szkolna 5, Gródek, 86-140 Drzycim

Nr konta 43 8169 1029 0040 3191 2000 0040

Porozumienie_-_wyzywienie.pdf

Zmiana_wysokosci_oplat_za_posilki.pdf

RADA RODZICÓW 

Nr konta 10 8169 1029 0044 1467 2000 0010

 

Stypendium socjalne

Szczegółowe informacje tutaj>>informacja_stypendia.pdf

Świetlica

 Czynna codziennie:

 630-800 , 1145-1530

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Gródku
    Gródek, ul. Szkolna 5
    86-140 Drzycim
  • (+52) 33 16 836

    501 490 500

Wizyty

liczba odwiedzin: 685460

Adres elektronicznej skrzynki podawczej ePuap:

/SPGrodek/domyslna

Aktualności

  • Wczoraj uczniowie klasy 3 w ramach pożegnania wspólnie spędzili czas na plaży. Nie zabrakło radości, zabawy i pięknej pogody! Dzieci budowały zamki z piasku, grały w siatkówkę i ping-ponga oraz piknikowały na kocykach, ciesząc się swoim towarzystwem.

    Była to wyjątkowa okazja, by zatrzymać się na chwilę i wspólnie przeżyć ostatnie momenty przed zakończeniem tego etapu edukacji. Na zakończenie wszyscy wybrali się na pyszne lody i odwiedzili plac zabaw.

  • 9 czerwca tego roku w Szkole Podstawowej w Lniane po raz XXVI odbył się międzygminny konkurs ekologiczny SZANUJ SWOJE ŚRODOWISKO. Drużynę reprezentowali uczniowie kl.5 : Aniela Rolnik, Mają Grzelak, Marek Krüger i rezerwowa Oliwia Stasiewicz. Do konkursu przygotowywaliśmy się z panią Beatą Szulczyńską na dodatkowych, cotygodniowych zajęciach kółka biologicznego oraz ciężka praca w domu. Nasze przygotowanie nie poszło na marne, bo zajęliśmy tam 2 miejsce na siedem startujących szkół.
    Atmosfera była bardzo przyjazna, inni uczniowie i nauczyciele byli bardzo życzliwi , a przerwy pomiędzy konkurencjami wystarczyły na powtórzenie wiadomości, słodki poczęstunek i wymianę informacji z innymi uczestnikami konkursu. Był to świetnie spędzony czas i możliwość pogłębienia i poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych. Otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę i każdy z nas otrzymał nagrodę w postaci badmintona , a także książki o tematyce przyrodniczej dla szkolnej biblioteki. Nawet gdybyśmy zajęli ostatnie miejsce, to dla nas najważniejsze było wzięcie udziału w konkursie oraz wspaniałe spędzony czas.

  • Ostatnie zadanie plastyczne w tym roku szkolnym w klasie V.
    Zajrzelismy do sztuki antycznej . Uwzględniając cechy i klimat tamtych czasów powstały takie oto wazy greckie.

  • "To nie koniec - to początek drogi, w sercach mamy skrzydła, nie lęki i trwogi..."

    Takimi słowami uczniowie klasy 3 zakończyli wyjątkowy etap swojej edukacyjnej podróży. Podczas uroczystości zabrali nas w sentymentalną podróż przez trzy lata wspólnej nauki, przyjaźni, wyzwań i niezapomnianych chwil, pokazując, jak wyglądało ich codzienne życie w szkole.

    Szczególnym momentem był wzruszający występ solowy Niny, której piękny śpiew dopełnił akompaniament Marcina na flecie poprzecznym.

    Nie zabrakło również słów wdzięczności i gratulacji skierowanych do rodziców za ich wsparcie, zaangażowanie i obecność na każdym etapie szkolnej drogi dzieci.

  • Nasze przedszkolaki miały okazję odwiedzić remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiu. Dzieci zwiedzały strażnicę, z bliska oglądały wozy i sprzęt strażacki oraz poznały tajniki pracy strażaków.
    Nie zabrakło także mnóstwa atrakcji – wspólnego pikniku, zabaw z wodą oraz wielkiej radości podczas zabawy w pianie. To był dzień pełen uśmiechu, nauki i niezapomnianych emocji!
    Serdecznie dziękujemy strażakom, zwłaszcza Panu Maksymilianowi Pilarskiemu za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas i przygotowanie tak wielu atrakcji dla naszych przedszkolaków. ❤️🚒

  • Dzieci z naszego przedszkola spędziły wspaniały dzień w Wiosce Górniczej Piła-Młyn. Podczas wizyty miały okazję poznać historię górnictwa, uczestniczyć w ciekawych zajęciach edukacyjnych oraz aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Nie zabrakło uśmiechu, dobrej zabawy i wielu nowych doświadczeń. To była niezapomniana przygoda pełna radości i odkrywania ciekawostek z przeszłości! 😊⛏️🌿

  • 11 czerwca 2026 r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. W konkursie wzięło udział 15 uczniów (10 z klasy ósmej i 5 z klasy siódmej). I miejsce zajęła Julia Pęczkowska. II miejsce zajęła Nina Sadowska. III miejsce zajęli Piotr Leszczyński i Marta Błażejewska. Partnerem konkursu było wydawnictwo Klett. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

  • Poznawaliśmy symbole Włoch, słuchaliśmy włoskiej muzyki i tańczyliśmy tradycyjną tarantellę. Na zakończenie wspólnie przygotowaliśmy pyszną pizzę, którą następnie ze smakiem skonsumowaliśmy. Było wiele radości, dobrej zabawy i włoskich smaków! 🍕☀️

  • W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje” naszą placówkę odwiedził dzielnicowy, pan Sebastian Żelazny. Podczas spotkania przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego wypoczynku oraz prawidłowego zachowania na drodze. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w rozmowie, zadawali pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami. Spotkanie było cenną lekcją odpowiedzialnych zachowań podczas wakacji.

  • W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły odwiedzili Sopot. Mimo deszczowej pogody wszystkim dopisywały świetne humory. W wyjeździe uczestniczyła niewielka grupa dzieci, dzięki czemu panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera.
    Dla wielu uczestników dużym przeżyciem była podróż pociągiem, ponieważ niektóre dzieci jechały nim po raz pierwszy. Na miejscu spacerowaliśmy po mieście, podziwiając zabytkową latarnię morską oraz inne ciekawe miejsca.
    Nie mogło zabraknąć także wejścia na sopockie molo, które wzbudziło wiele emocji i zachwytu. Podczas wycieczki dzieci miały również okazję skosztować pysznych lodów i gofrów.
    Pomimo deszczu wycieczka była bardzo udana, a uczestnicy wrócili do domu zadowoleni, pełni wrażeń i miłych wspomnień.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Gródku
    Gródek, ul. Szkolna 5
    86-140 Drzycim
  • (+52) 33 16 836

    501 490 500

Galeria zdjęć