Adres elektronicznej skrzynki podawczej ePuap:

/SPGrodek/domyslna

Opłata za obiady /kl. I-VIII/:

W tytule proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę do której uczęszcza.
Wszystkie sprawy dotyczące posiłków (wypisanie, zapisanie, odliczenia za nieobecność powyżej 3 dni) należy zgłaszać bezpośrednio pod nr 696-301-906 (p. Edyta Sudoł)

OPŁATA ZA POSIŁKI

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym, ul. Szkolna 5, Gródek, 86-140 Drzycim

Nr konta 43 8169 1029 0040 3191 2000 0040

RADA RODZICÓW

Nr konta 10 8169 1029 0044 1467 2000 0010

Projekt: "Świetliczaki na tropie...przysłów"

Porozumienie w sprawie regulaminu korzystania z wyżywienia (dotyczy również SP Gródek)

Stypendium socjalneStypendium socjalne

Szczegółowe informacje tutaj>>>Stypendium_socjalne_-_informacja.pdf

Przekaż 1% podatku na pomoc szkole

Czynna codziennie:

700-800 , 1145-1500

Wizyty

liczba odwiedzin: 597465
  • Bardzo głośno pożegnaliśmy zimę, ale wiosna przychodzi do nas trochę nieśmiało

• 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia rozpoczynają się także obchody Światowego Miesiąca Świadomości Autyzmu, stawiającego sobie za cel zwiększanie wiedzy społeczeństwa na temat problemów osób z tym zaburzeniem. Temat ten nie jest obcy społeczności naszej szkoły. Z tej okazji na korytarzach szkolnych pojawiły się specjalne gazetki tematyczne oraz odbyła się sesja zdjęciowa z wykorzystaniem specjalnie przygotowanej fotobudki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

• 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Służby Zdrowia. To ważne wydarzenie, które stanowi okazję do podziękowania tym, którzy troszczą się o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Uczniowie wraz z pracownikami podziękowali Pani Michalinie za jej olbrzymie zaangażowanie i życzliwość w swojej pracy.

• Marsze na Orientację "Bielowszczak" w Gródku dla uczniów, rodziców i mieszkańców Gminy Drzycim.

Dnia 6 kwietnia 2024r. (w sobotę) na terenie Gródka odbędzie się cykliczna XVII już impreza na orientację "Bielowszczak" należąca do Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego organizowana przez Publiczną Szkołę Podstawową w Warlubiu.

RAMOWY PROGRAM ZAWODÓW:

1 godz. 8:45 – 9:45 - przyjęcie zawodników

1 godz. 9:50 – 10:00 - oficjalne rozpoczęcie, odprawa techniczna

2 godz. 10.05 - godz. „0”, start pierwszych zespołów

• Światowy Dzień Zespołu Downa

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny ale również Światowy Dzień Zespołu Downa. To nie jest przypadkowa data - osoby z tą chorobą w 21. parze chromosomów mają trzy chromosomy, zamiast dwóch. Tego dnia na całym świecie symbolem obchodów są kolorowe skarpetki nie do pary. Tak też było i w naszej szkole. Uczniowie założyli skarpetki nie do pary.W ramach obchodów tego święta został zorganizowany szkolny konkurs plastyczny pt. Kolorowa Skarpetka w Barwach Wiosny dla dwóch grup wiekowych 0-III oraz IV-VIII. W konkursie wzięło 58 uczniów. Prace były kreatywne, kolorowe i pomysłowe. Jury miało twardy orzech do zgryzienia aby wybrać najlepsze prace.

• Dnia 25 marca 2024r. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III oraz grup przedszkolnych.

Celem konkursu było:
    • popularyzowanie poezji dziecięcej,
    • upowszechnianie kultury języka wśród dzieci,
    • rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań poezją,
    • rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci,
    • motywowanie do występów publicznych,
    • rozwijanie zainteresowań czytelniczych.
    W konkursie wzięło udział 27 recytatorów. Wśród prezentowanych utworów przeważały wiersze Jana Brzechwy. Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje. Wybór laureatów był niełatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom.

• Dnia 21 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej w Gródku odbyło się spotkanie z Panią sędzią Anną Marią Wesołowską. Spotkanie odbyło się w dwóch grupach: klasy 0-IV oraz V-VIII. Tematem spotkania były współczesne zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Pani sędzia odpowiadała na liczne pytania uczniów dotyczące bezpieczeństwa. Po spotkaniu każdy uczeń otrzymał pamiątkowe zdjęcie z autografem Pani sędzi Wesołowskiej.

• Wręczenie stypendiów za wyniki w nauce i nagród za wysoką frekwencję. Gratulujemy!